Dražice sildelementi priekš BP boileriem 300/5-9kW

Dražice sildelementi priekš BP boileriem 300/5-9kW   Preces ID-157080
391.20
Kategorija / Ražotājs
Piegāde
Piegādes izmaksas un termiņš:
Riga
К сожалению, мы не нашли вариантов доставки до вашего местоположения. Свяжитесь с нами, и мы постараемся вам помочь.
Apmaksa
  • Piegādes informācija
  • Apmaksa
  • Atgriešana
Preces parametri

Ražotājs
Dražice
Atrast līdzīgus
Apraksts

ELEKTRISKAIS SILDĪTĀJS TPK
Atloka sildelements ar keramisku sildelementu, savs darba un drošības termostats, kas piemērots kā papildu sildītājs karstā ūdens tvertnēm.

Ierīce ir paredzēta uzstādīšanai OKCE 160–500 S, OKC 160–500 NTR(NTRR)/BP sildītāju atloka atverē atbilstoši sildītāja atloka izmēriem. Tas ir aprīkots ar keramikas sildelementiem un darbības un drošības termostatu ar karstā ūdens temperatūras kontroli diapazonā no 5 līdz 74 °C

TPK 210/12 apsildes atlokus var izmantot arī uzglabāšanas tvertnēs ar atloku, ti, NAD v1, NAD v3-v5 un NADO v1-v3. Izmantojot 225/210 samazināšanas atloku, ierīci var izmantot arī OKC NTR/BP , OKC NTRR/BP , OKC NTR/HP , OKC NTRR/HP/SOL un OKCE S sildītājiem.

Varbūt jūs interesēs
  • Populārākās preces
  • Izpārdošana
  • Nesen skatītās preces